Issoudun, de vlucht die bij Team Hooymans voor een geweldige afsluiter van het seizoen heeft gezorgd. De oude duiven leverden met 1, 3, 9, 15, 40... nationaal, een prachtige prestatie.
In de reportage van vandaag belichten we nogmaals een gedeelte van de kolonie van Jan Hooymans die zich, van op het hok bij Gregory Bekaert te Mol, het voorbije seizoen in de schijnwerpers kon plaatsen.
Team Hooymans.be... zij kwamen, zij zagen en zij wonnen met verve deze nationale vlucht uit Argenton in de reeks van de oude. Met voorsprong, tegen verwachting, waren ze eveneens de snelste van 34.249 duiven!
Gregory Bekaert van Team Hooymans heeft ook nog eens de snelste van alle 8702 Libournevliegers! Greg: “Het resultaat is fantastisch. Ik had dit nooit verwacht.”
“Wat goed is komt snel”, dat was de intro van de reportage n.a.v. de 1e Prov. Chateauroux jaarse van Team Hooymans BE. Een week later zijn deze gevleugelde woorden reeds achterhaald. “Wat goed is komt zeer snel”!